Śpieszymy ogłosić, iż nasza szkoła uzyskała właśnie oficjalny status Cambridge Preparation Centre.
Oznacza to, że przygotowujemy uczniów LO II do międzynarodowych egzaminów językowych Cambridge English: B2 First (FCE) oraz C1 Advanced (CAE).
Od tego roku organizujemy również zamknięte sesje egzaminacyjne wyłącznie dla uczniów LO II, z których pierwsza już niebawem, bo 3 czerwca! Przystąpi do niej aż 24 uczniów (w tym sześciu tegorocznych absolwentów).
W ramach działań pozalekcyjnych, przygotowujemy uczniów do ustnych egzaminów Cambridge English podczas cyklicznych spotkań klubu Eat That Frog.
Zapisy na egzaminy w przyszłym roku szkolnym oraz wszelkie pytania na temat egzaminów prosimy kierować do szkolnego koordynatora działań, p. Alicji Tarasiuk.