Sukcesy

Ranking Perspektyw 2022 

W prestiżowym rankingu Perspektyw w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących zajmujemy 64. miejsce!

Na 32. pozycji uplasowaliśmy się  wśród szkół olimpijskich oraz na 78. w Ogólnopolskim Rankingu Maturalnym Liceów Ogólnokształcących.
 

Powiedzieć, że kolejny raz jesteśmy w złotej setce najlepszych liceów w kraju, to za mało. Powiedzieć, że jesteśmy z tego dumni, to też za mało. Bo trzeba dodać, że na nasz sukces składa się bardzo ciężka, ale satysfakcjonująca praca nauczycieli i uczniów. Bo trzeba dodać, że w ostatnim czasie rozwijamy szeroko skrzydła – nauczycieli i uczniów, wykorzystujemy maksymalnie możliwości, żeby każdego dnia łapać szczęście. Tworzymy Szkołę, w której najzdolniejsi osiągają sukcesy na olimpiadach, a maturzyści osiągają wyniki pozwalające im swobodnie wybierać uczelnie wyższe.  

Dziękuję Nauczycielom, którzy zapracowali na ten sukces, dziękuję Uczniom i ich Rodzicom za motywację i wytężoną pracę. Dziękuję pracownikom administracji i obsługi za tworzenie warunków do rozwoju, a nade wszystko dziękuję moim zastępcom, bez których kierowanie szkołą na takim poziomie nie byłoby możliwe.  

 

Agnieszka Buganik-Pszczyńska  

dyrektor  

 

 

Skip to content