Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzeniem do ustawy Karta Nauczyciela godzin dostępności, w czasie których nauczyciel ma być dostpeny w placówce dla uczniów i ich rodziców, w załączeniu znajdziecie Państwo wykaz, zgodnie z którym nauczyciele będą do dyspozycji.

Zdając sobie sprawę z tego, że niejednokrotnie chcielibyście Państwo spotkać się z kilkoma nauczycielami w czasie jednej wizyty w szkole, a zaproponowane w wykazie godziny dostępności nauczycieli są w różnym czasie, proponuję indywidualnie, przez e-dziennik kontaktować się z pedagogami celem umówienia spotkania w dogodnym dla obu stron czasie.

Jeśli planujecie Państwo spotkanie z jednym nauczycielem w jego godzinach dostępności, również proszę o przesłanie przez e-dziennik krótkiej informacji o takich planach – aby uniknąć ewentualnych kolejek (i straty czasu).

Dziękuję za współpracę.

Agnieszka Buganik-Pszczyńska