Lekcje w Dwójce

Lekcje dla uczniów szkół podstawowych w Dwójce

Wszystko zaczęło się w czasie pandemii. Aby sprostać trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się młodzież, zaproponowaliśmy szkołom podstawowym możliwość udziału w zdalnych lekcjach, kierowanych do uczniów klas ósmych, prowadzonych przez naszych nauczycieli. Oczywiście zdalne spotkania nie zastąpiły wizyt w naszej szkole, ale dały namiastkę tego, jak wówczas uczyliśmy, a przy tym były urozmaiceniem nudnej rzeczywistości szkolnej.

Dziś zapraszamy w progi naszej szkoły. Prowadzimy lekcje otwarte i zachęcamy do udziału w naszych wydarzeniach – np. Walentynkowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, Biegu Matematycznym.

W sprawie umówienia lekcji prosimy o kontakt z doradczynią zawodową – panią Aleksandrą Krzak: aleksandra.krzak@lo2.opole.pl, 600 511 276.

Przy okazji zachęcamy przy do obejrzenia spotkań prowadzonych z naszymi nauczycielami podczas wirtualnych dni otwartych.

MATEMATYKA – Proste jak matematyka

JĘZYK NIEMIECKI – klasy dwujęzyczne (1F)

JĘZYK FRANCUSKI

JĘZYK HISZPAŃSKI