We wtorek 24.04, w murach naszej Szkoły, gościliśmy grupę studentów z USA  (z Pembroke, w stanie New Hampshire). W spotkaniu uczestniczyły klasy pierwsze: 1A, 1B, 1C, 1G, 1H oraz drugie: 2A, 2B, 2D, 2E.
Wydarzenie miało charakter językowo-kulturoznawczy: nasi goście opowiadali o typowym dniu amerykańskiego nastolatka , popularnych sportach, formach rozrywki, o jedzeniu🍔 i muzyce🎵 . Uczniowie Dwójki mogli nie tylko zmierzyć się z naturalnym akcentem native speakerów 🗨, ale przede wszystkim dobrze się bawić z amerykańskimi kolegami podczas gier i quizów.
Spotkanie wzbogacił wątek taneczny💃: uczniowie klas 1C i 1H, nie chcąc pozostać dłużnymi, zaprezentowali Amerykanom uwielbianą w naszej szkole Belgijkę 😊 💪
Dziękujemy jeszcze raz za wizytę i zapraszamy za rok!
Zespół anglistów