W ostatni wtorek, w ramach Klubu Eat That Frog uczniowie mieli szansę przećwiczyć część ustną do międzynarodowego egzaminu Cambridge B2 First znanego także pod nazwą First Certificate in English (FCE).
Egzaminy Cambridge English uznawane są przez ponad 25 000 organizacji na całym świecie, wśród których znajdują się pracodawcy, uczelnie wyższe i instytucje rządowe.
Uwaga: Wszyscy uczniowie zainteresowani przystąpieniem do egzaminów FCE lub CAE (Advanced C1) w czerwcu 2023 już teraz mogą zgłaszać się do swoich nauczycieli języka angielskiego.
Zapisy grupowe (tj. min. 15 uczniów/dany egzamin) dają szansę na zorganizowanie sesji zamkniętej tylko dla uczniów naszej szkoły oraz rabaty cenowe.
Osoby chcące przygotowywać się do międzynarodowych egzaminów w ramach zajęć pozalekcyjnych zapraszamy na cykliczne spotkania Klubu Eat That Frog, podczas których ćwiczymy zarówno część ustną jak i pisemną do FCE i CAE.
Najbliższe spotkanie już 13 grudnia o godz. 15.05 (60 min).
Obowiązują zapisy u nauczycieli języka angielskiego.