Olimpiady

Aktualności

Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Bardzo miło nam poinformować, że Julia Cebula i Adam Cendlewski z klasy IIA-3 oraz Paweł Pieczarka z kl.IIA-4 zdobyli drugie miejsce w województwie w tegorocznej edycji Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Należy podkreślić, iż eliminacyjny...

Nasi Fizycy górą!

Nasi Fizycy górą!

Oto zwycięzcy tegorocznych olimpiad z fizyki: Tomek Zając z klasy II A został finalistą 70. Olimpiady Fizycznej oraz laureatem  XIV Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z fizyki. Anna Dworak również z klasy II A otrzymała tytuł finalisty XIV...

Mamy aż 6 indeksów na AGH!

Mamy aż 6 indeksów na AGH!

Zostały już opublikowane szczegółowe wyniki z III etapu XIV Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" Przedstawiamy Wam zwycięzców  z "Dwójki" Kajetan Nocuń z IIA-4 - chemia - laureat I stopnia Mateusz Gołąbek z III A - matematyka - laureat III stopnia Michał...

 

Lp. Nazwa olimpiady Opiekun olimpiady
1.

LI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

 

Joanna Nazarkiewicz, Jolanta Toll, Ewa Łucyszyn-Pająk,                           
2.

XXXIII Olimpiada Filozoficzna

 

Jolanta Toll
3.

V Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

 

Jolanta Toll
4.

XLIV Olimpiada Artystyczna

 

Maria Bitka
5.

VI Olimpiada Wiedzy o Mediach

 

Lucyna Rudnik
6. Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Lucyna Rudnik
7.

XLIV Olimpiada Języka Angielskiego

 

Joanna Burdzińska-Mika
8.

XLIV Olimpiada Języka Francuskiego

 

Aleksandra Uchnast
9.

XLIV Olimpiada Języka Niemieckiego

 

Daniela Ploch

Sonia Wacław

Karina Sawulska

10.

XXXVIII Olimpiada Języka Łacińskiego

 

Anna Ledwolorz
11.

XLX Olimpiada Biologiczna

 

Joanna Tokar
12.

XXXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

Katarzyna Duczmal
13.

XXV Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

 

Magdalena Majchrowicz
14.

XXVII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

 

Sylwia Janik, Katarzyna Pawliszyn
15.

LXVI Olimpiada Chemiczna

 

Beata Sokół
16.

XLVI Olimpiada Geograficzna

 

Jolanta Siemieniuk
17.

XIX Olimpiada Znajomości Afryki

 

Małgorzata Kaleta, (Krystyna Ozon)
18.

VII Olimpiada Wiedzy o Turystyce

 

Krystyna Ozon
19.

LXX Olimpiada Fizyczna

 

Dorota Bacławska, Grzegorz Korbaś
20.

XLII Olimpiada Historyczna

 

Marcin Wietrzniok
21.

LXII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 

Julita Kiełbasa
22.

XXIII Olimpiada Wiedzy o Prawie

 

Piotr Zamelski
23.

Olimpiada Wiedzy o Prawach Ucznia

 

Karina Sawulska, Aleksandra Krzak
24.

Olimpiada Wiedzy o UE

 

Celina Tomaszewska
25.

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

 

Celina Tomaszewska
26.

Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

 

Marcin Wietrzniok
27.

VII Olimpiada Solidarności

 

Iwona Kozak
28.

LXXII Olimpiada Matematyczna

 

Krzysztof Sobków
29.

XVIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

 

Krzysztof Sobków

 

30.

IV Olimpiada Statystyczna

 

Ewa Garbaj-Kmieć
31.

LII Mała Olimpiada Matematyczna

(wojewódzka)

 

Maria Romanowska
32.

XVI Olimpiada Przedsiębiorczości

 

Ewa Michalska, (K. Sawulska)
33.

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

 

Ewa Michalska
34.

VIII Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

 

Ewa Michalska, (K. Sawulska)
35.

XXVII Olimpiada Informatyczna

 

Krzysztof Żyta
36. XLIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej Krzysztof Żyta
37

XXXI Olimpiada Teologii Katolickiej

 

Grzegorz Filipowski

 

38.

Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie

 

Grzegorz Filipowski
39.

XIV Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

(matematyka, informatyka, fizyka, chemia, geografia)

 

Ewa Ferens-Mrocheń, Beata Sokół, Dorota Bacławska

Krzysztof Sobków, Jolanta Siemieniuk

Uczestnicy etapów centralnych olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2019/2020

L Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Weronika Kula, 3h – FINALISTKA
  • Hanna Piaskowska, 3h – FINALISTKA
  • Emilia Myk, 2h – FINALISTKA

 

 

XXXII Olimpiada Filozoficzna

  • Kajetan Sarnowski, 3h – FINALISTA
  • Adam Szaton, 2h – FINALISTA
  • Julia Głombik, 2h – FINALISTKA

 

 

XLIII Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Wiktoria Ernst, 3b – FINALISTKA
  • Karolina Fronia, 3b – FINALISTKA
  • Wiktoria Grӧhlich, 3b – FINALISTKA
  • Wiktoria Świerc, 2a – FINALISTKA
  • Kinga Kacuba, 1f-3 – FINALISTKA
  • Antonia Buhl, 2g – FINALISTKA

 

 

XLVI Olimpiada Geograficzna

  • Tomasz Góreczny, 3a – FINALISTA

 

 

XIX Olimpiada Znajomości Afryki

  • Kacper Robak, 1c3 – FINALISTA
  • Jagoda Grabska, 1a3 – FINALISTKA

 

 

XXII Olimpiada Wiedzy o Prawie

  • Marcin Borman, 3c – FINALISTA

 

 

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  • Michał Krasowski, 3f – FINALISTA

 

 

XV Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Paulina Golasz, 2a – FINALISTKA
  • Daria Ciesiołkiewicz, 2a – FINALISTKA
  • Aleksandra Graniczkowska, 3i – FINALISTKA
  • Rafał Wyszyński, 3a – FINALISTA

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Agata Książek, 3a – FINALISTKA

 

 

VIII Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

  • Paulina Golasz, 2a – LAUREATKA (11 m-ce)
  • Agata Książek – 3a – LAUREATKA
  • Daria Ciesiołkiewicz, 2a – FINALISTKA

 

 

XXVII Olimpiada Informatyczna

  • Mikołaj Jaszcza, 3a – FINALISTA
  • Jan Pułtorak, 2a – FINALISTA

 

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

FINALIŚCI III stopnia

  • Michał Hiszpański, 1a-3
  • Mikołaj Jaszcza, 3a
  • Michał Korniak, 1 a-3
  • Monika Łysiak, 2a
  • Aleksander Musz, 2a

 

 

LI Mała Olimpiada Matematyczna

  • Michał Hiszpański, 1a-3 – LAUREAT
  • Aleksiei Karalchuk, 3e – wyróżnienie

 

III m-ce drużynowo: 

  • Monika Łysiak, 2a
  • Julia Mazur, 3e
  • Michał Hiszpański, 1a-3
  • Aleksiei Karalchuk, 3e
  • Natalia Siano, 2a
Skip to content