Aktualności
Olimpiada Filozoficzna – etap centralny
Wiemy już kto będzie nas reprezentował w etapie centralnym Olimpiady Filozoficznej! Do etapu okręgowego przeszło 7 uczennic: Julia Adamów kl. 3C Paulina Iwan kl. 2C Iga Ciesiołkiewicz kl. 3A Karolina Grabowska kl. 2C Antonina Góral kl. 3H Zofia Horak kl. 3H Zofia...
VIII edycja Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej
Serdecznie dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowania do Olimpiady: Zosi Bilik, Julii Czapli oraz Karolinie Malińskiej Jesteśmy z Was bardzo dumni!!! W tym roku szkołę na szczeblu centralnym Olimpiady będzie reprezentowałaKarolina Malińska z klasy 4H Gratulujemy i...
Olimpiada Matematyczna – kto awansował do 2 etapu?
Z radością informujemy, że do drugiego etapu 75 Olimpiady Matematycznej awansowali nasi uczniowie: Michał Margos i Michał Wiczek z III A oraz Dawid Szkudlarski z IV A. Eliminacje okręgowe odbędą się 9 - 10 lutego 2023 r. we Wrocławiu. Gratulujemy
Po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł „Złotej Szkoły” w rankingu Perspektyw!
W 26. edycji Rankingu Liceów i Techników Perspektywy analizowały wyniki 1431 liceów ogólnokształcących (spośród 2246) i 1231 techników (spośród 1755), które spełniły kryterium wejścia do Rankingu. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im....
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – etap szkolny
Etap szkolny Olimpiady Wiedzy Ekologicznej odbędzie się 9 stycznia (wtorek) o godzinie 9.35 w auli. Osoby chętne do wzięcia udziału proszone są o zapisywanie u swoich nauczycieli biologii.
Awans do Olimpiady Zdrowia z PCK
Miło nam poinformować, iż do drugiego etapu Olimpiady Zdrowia PCK zakwalifikował się Kacper Brzeziński z klasy 2E! Serdecznie Gratulujemy!
Lp. | Nazwa olimpiady | Opiekun olimpiady |
1. |
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
|
Joanna Nazarkiewicz, Jolanta Toll, Ewa Łucyszyn-Pająk, |
2. |
Olimpiada Filozoficzna
|
Jolanta Toll |
3. |
Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej
|
Jolanta Toll, Renata Podolan |
4. |
Olimpiada Artystyczna
|
|
5. |
Olimpiada Wiedzy o Mediach
|
Lucyna Rudnik |
6. | Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach | Lucyna Rudnik |
7. |
Olimpiada Języka Angielskiego
|
Joanna Burdzińska-Mika, zespół nauczycieli języka angielskiego |
8. |
Olimpiada Języka Francuskiego
|
Aleksandra Uchnast, Justyna Grzywa-Szczepanowska |
9. |
Olimpiada Języka Niemieckiego
|
Daniela Ploch, Sonia Wacław, Karina Sawulska, Karina Walecko |
10. |
Olimpiada Języka Łacińskiego
|
Anna Ledwolorz |
11. |
Olimpiada Biologiczna
|
Joanna Tokar, Sylwia Janik |
12. |
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
|
Katarzyna Duczmal, Sylwia Janik |
13. |
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
|
Magdalena Majchrowicz, Sylwia Janik |
14. |
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
|
Sylwia Janik |
15. |
Olimpiada Chemiczna
|
Beata Sokół |
16. |
Olimpiada Geograficzna
|
Jolanta Siemieniuk |
17. |
Olimpiada Znajomości Afryki
|
Krystyna Ozon, Jolanta Siemieniuk |
18. |
Olimpiada Wiedzy o Turystyce
|
|
19. |
Olimpiada Fizyczna
|
Dorota Bacławska, Grzegorz Korbaś, Anna Mamok |
20. |
Olimpiada Historyczna
|
Marcin Wietrzniok |
21. |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
|
Julita Kiełbasa |
22. |
Olimpiada Wiedzy o Prawie
|
Piotr Zamelski |
23. |
Olimpiada Wiedzy o Prawach Ucznia
|
Karina Sawulska, Aleksandra Krzak |
24. |
Olimpiada Wiedzy o UE
|
|
25. |
Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
|
|
26. | ||
27. |
Olimpiada Solidarności
|
Iwona Kozak |
28. |
Olimpiada Matematyczna
|
Krzysztof Sobków |
29. |
XVIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
|
Krzysztof Sobków
|
30. |
Olimpiada Statystyczna
|
Ewa Garbaj-Kmieć |
31. |
Mała Olimpiada Matematyczna (wojewódzka)
|
Maria Romanowska, Ryszard Lisoń, Krzysztof Sobków |
32. |
Olimpiada Przedsiębiorczości
|
Lucyna Rudnik |
33. |
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
|
|
34. |
Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
|
Lucyna Rudnik |
35. |
Olimpiada Informatyczna
|
Krzysztof Żyta |
36. | Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej | Grzegorz Korbaś, Krzysztof Żyta |
37 |
Olimpiada Teologii Katolickiej
|
Grzegorz Filipowski
|
38. |
Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie
|
Grzegorz Filipowski |
39. |
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka, informatyka, fizyka, chemia, geografia)
|
Ewa Ferens-Mrocheń, Beata Sokół, Dorota Bacławska Krzysztof Sobków, Jolanta Siemieniuk |
Uczestnicy etapów centralnych olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2019/2020
LI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
- Maksym Sosnowski I C – FINALISTA
- Hanna Szostak III H – FINALISTKA
- Julia Głombik III H – FINALISTKA
XXXIII Olimpiada Filozoficzna
- Katarzyna Kwiatkowska IIC – FINALISTKA
- Dominik Wójcik IIC – FINALISTA
V Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej
- Martyna Czapla III H – FINALISTKA
XLIV Olimpiada Języka Niemieckiego
- Quaschniok-Quade Laura II D- LAUREATKA
- Kopyra Olivia III B – LAUREATKA
- Bursy Szymon II A – LAUREAT
- Czerny Alexander II F – FINALISTA
- Dyga Wiktoria II F – FINALISTKA
- Przybyła Julia I F – FINALISTKA
XXXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
- Anna Nowak II E – FINALISTKA
XXV Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
- Mateusz Heretyk II D – FINALISTA
- Julia Szymaniec II E – FINALISTKA
XLVII Olimpiada Geograficzna
- Wiktoria Świerc III A – FINALISTKA
LXX Olimpiada Fizyczna
- Tomasz Zając II A – FINALISTA
XLII Olimpiada Historyczna
- Piotr Lesik III C – FINALISTA
XIX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
- Daria Ciesiołkiewicz III A – FINALISTKA
XV Olimpiada Przedsiębiorczości
- Paulina Golasz III A – FINALISTKA
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
- Daria Ciesiołkiewicz III A – FINALISTKA
XXVII Olimpiada Informatyczna
- Jan Pułtorak III A – FINALISTA
Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie
- Jan Młynarski III E – LAUREAT
- Maciej Klus II B – FINALISTA
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)
- Mateusz Gołąbek III A – LAUREAT III stopnia
- Aleksander Musz III A – LAUREAT
- Jan Półtorak III A – FINALISTA
- Monika Łysiak III A – FINALISTKA
- Michał Hiszpański II A – LAUREAT
- Michał Korniak II A – LAUREAT
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (fizyka)
- Anna Dworak II A – FINALISTKA
- Tomasz Zając II A – LAUREAT III stpnia
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (chemia)
- Kajetan Nocuń II A – LAUREAT I stopnia
LIII Mała Olimpiada Matematyczna
- Oskar Wasilewski II B – LAUREAT
- Michał Korniak II A – wyróżnienie
- Wojciech Rudziński II A – wyróżnienie
I m-ce drużynowo:
- Monika Łysiak II A
- Mateusz Gołąbek III A
- Maciek Praczuk II A
- Michał Hiszpański II A
- Michał Korniak II A
- Wojciech Rudziński II A
- Oskar Wasilewski II B