Aż 23 naszych uczniów zakwalifikowało się i wystartowało w II etapiewojewódzkiego Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego. Są to:

Jakub Brożek (4A), Aleksandra Badora (4A), Magdalena Woźnica (4A), Szymon Słabik (4A), Katarzyna Atlas (4A), Adam Biały (4A), Marcin Otte (4B), Mikołaj Juszczak (4B), Oliwia Włodarczyk (4B), Zofia Ziemińska (4B), Aleksandra Kwasik (3A), Alicja Kurpas (3A), Tymon Krzyna (3G), Szymon Wochnik (2A), Quoc Anh Nguyen Doan (2A), Piotr Krukowski (2A), Jakub Wanat (2A),  Magdalena Lepich (2A), Stanisław Gibas (1A), Wiktor Walczak (1A), Maja Cichecka (1A), Jakub Małecki (1A) oraz Maja Żołnowska (1M).

Wszystkim gratulujemy sukcesu!Aktualnie sprawdzane są prace po II etapie.Życzymy dotarcia do półfinału i finału!