Cześć! Interesujesz się światem dyplomacji? Chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda praca ambasadora i odwiedzić różne ambasady i placówki dyplomatyczne a także lubisz się udzielać?

Zostań ambasADorem Akcji Dyplomacji! Już w maju tego roku odbędzie się 14 edycja tego projektu polegającego na spotkaniach w różnych warszawskich ambasadach.

Twoimi zadaniami byłaby promocja naszego wydarzenia w Twoim regionie/mieście/szkole/uczelni polegająca głównie na udostępnianiu postów w mediach społecznościowych, rozwieszaniu plakatów, rozdawaniu ulotek i dokumentowaniu wykonanej pracy. My oczywiście oferujemy pomoc w wykonywaniu powierzonych zadań, krótkie szkolenie, grafiki i inne materiały promocyjne.

Co w zamian za zostanie oficjalnym ambasADorem? Możliwość udziału w Akcji Dyplomacji poza rekrutacją, bezwzględny priorytet przy wyborze ambasad oraz wstęp na galę finałową AD!

Czekamy na Wasze zgłoszenia do północy 4 lutego, powodzenia!

!!LINK DO FORMULARZA!!