Reprezentacja naszej szkoły zdobyła „tylko” srebrny medal Mistrzostw Opola w piłce nożnej. W turnieju finałowym nasza drużyna trzykrotnie była o włos od złotego medalu, najpierw prowadząc z LO9 4-2, niestety mecz zakończył się wynikiem 4-4, następnie w momencie gdy LO9 remisowali z Ekonomikiem, znów niestety, w ostatniej akcji meczu zdołali przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Przed ostatnim meczem wszystko było w naszych rękach, wystarczyło wygrać z Elektrykiem różnica trzech bramek aby cieszyć się Mistrzostwem Opola. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 3-0, aby ostatecznie wygrać 3-1 🤯. Pechowe drugie miejsce jest jednak sukcesem naszych zawodników i gwarantuje awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się wiosną.

LO2 – Ekonomik 2-1
LO2 – LO9 4-4