Akademia Młodych Prawników to autorski projekt Rady Studenckiej Wydziału Prawa i Administracji, który realizowany jest już od 6 lat. To setki uczestników, kilkadziesiąt wykładów, wiele nagród i cennych doświadczeń.

Celem Akademii jest zrzeszanie uczniów, którzy w ramach wolnego czasu i poza programem nauczania realizowanym przez placówki oświatowe, chcą rozwijać zainteresowania związane z tematyką prawa, przybliżenie uczniom podstawowych zagadnień związanych z prawem, zwiększenie ich świadomości prawnej jako młodych obywateli oraz integracja międzyszkolna.

W ramach projektu odbędzie się 6 spotkań w formie warsztatowo-wykładowej, które prowadzone będą przez nauczycieli akademickich Instytutu Nauk Prawnych WPiA Uniwersytetu Opolskiego oraz gości specjalnych.

ZAPISY:
Zajrzyj do formularza! Zobacz program projektu, wybierz tematy które najbardziej Cię interesują i zapisz się na #AMPV 🎉🎉🎉