Z ogromną radością informujemy o sukcesie ucznia II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Opolu w XIX Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH z fizyki.
Tytuł laureata zdobył Stanisław Gibas z klasy III A. Finał olimpiady odbył się w Kraków.
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH to prestiżowy konkurs organizowany przez Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych szczególnie uzdolnionych w zakresie nauk ścisłych.
Serdecznie gratulujemy Stanisławowi tego wyjątkowego osiągnięcia oraz życzymy kolejnych sukcesów naukowych i realizacji ambitnych planów! 👏🎓
