Drodzy Uczniowie LO II,

Zapraszamy Was wszystkich do wspólnej zabawy i wspólnego świętowania Europejskiego Dnia Języków, który będziemy obchodzić 26 września.

Klasy pierwsze zmierzą się w turnieju o Puchar Pani Dyrektor przygotowując gazetki o językach,  ubierając się tego dnia w barwy krajów europejskich oraz rywalizując w quizie językowo – kulturowym, który odbędzie się w auli szkolnej na 4 godzinie lekcyjnej.

Na długiej przerwie, jak co roku, będziemy tańczyć na dziedzińcu szkolnym w rytm skocznej muzyki – do czego wszystkich zachęcamy i zapraszamy. Tańce i hulanki poprowadzi nasz nieoceniony i jedyny w swoim rodzaju Samorząd Szkolny. Dla pierwszych chętnych do zabawy, którzy pojawią się tego dnia na długiej przerwie na dziedzińcu czekają drobne upominki.

Jako, że świętujemy Dzień Języków całą szkołą, WSZYSTKICH uczniów – nawet maturzystów – zachęcamy do przebrania się w barwy dowolnie wybranych krajów europejskich, niech ten dzień będzie kolorowy. Dzięki uprzejmości naszej Dyrekcji tego dnia lekcje zostaną skrócone o 5 min. każda; natomiast przerwy – wydłużone o 5 min.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania!

Skip to content