Uczniowie naszej szkoły biorą także udział w olimpiadach humanistycznych, z których największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się – Olimpiada Literatury i Języka Polskiego oraz Olimpiada Filozoficzna.

Już teraz możemy chwalić się sukcesami! Do finału olimpiady polonistycznej przeszły trzy uczennice: Marta Panitz z 4F, Wiktoria Żmuda z 4A oraz Natalia Klamut z 3H. Ogromnie gratulujemy dziewczętom. To wielka praca i wielkie zaangażowanie.

Niemałym sukcesem są również wyniki uczniów w olimpiadzie filozoficznej i choć tu jeszcze czekamy na ostateczny werdykt, to należy wyróżnić uczennice i uczniów: Julię Adamów, Kajetana Nocunia, Antoninę Góral, Dominikę Działowską, Agnieszkę Patrzałek i Kamila Czernieca. To wielki sukces, mimo trudów, zaangażowanie naszych olimpijczyków jest godne podziwu!

Wielkie brawa dla wszystkich odnoszących mniejsze lub większe sukcesy.