Jeśli ciągle zastanawiacie się, którą szkołę wybrać, jeśli słyszeliście wiele sprzecznych informacji na temat naszej szkoły, albo jeżeli po prostu boicie się przyjść do Dwójki, KONIECZNIE odwiedźcie mury naszej szkoły we wtorek 21 marca 2023r. Sprawdźcie opinie, zweryfikujcie mity i wyobrażenia! Przekonajcie się, kim są Dwójkowicze, jak uczymy, jak się bawimy, w jakich przestrzeniach przebywamy wiele godzin dziennie!

21 marca szkoła tętni życiem dla Was! A najcenniejsze w całym programie tego dnia są spotkania z naszymi uczniami, którzy opowiedzą Wam, jak na co dzień uczy się w naszej szkole, odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.

Nie zastanawiajcie się, po prostu przybywajcie do nas 21 marca! Jesteśmy pewni, że wizytę u nas uznacie za jedno z najciekawszych wydarzeń w tym roku!

Czekamy na Was 21 marca w godzinach od 9.00 do 13.00.

Oferta edukacyjna

Skip to content