Dzięki takim projektom jak „Szkolny Budżet Uczniowski” Miasto Opole wspiera rozwój aktywności obywatelskiej oraz dba o zaangażowanie w sprawy społeczne opolskiej młodzieży.

Nasza szkoła wzięła udział w tym programie już po raz drugi! Do budżetu zostało złożonych 5 wniosków. Wszystkie przeszły ocenę formalną i zostały poddane głosowaniu przez społeczność uczniowską.

Najwięcej głosów otrzymał projekt:

KINOWA DWÓJKA 🎥

🎥Projekt ma na celu zakup sprzętu audiowizualnego do wyposażenia sali lekcyjnych oraz zorganizowanie nocy filmowej w naszej szkole.

Nie możemy się doczekać fazy realizacji!

WSZYSTKIE ZŁOŻONE PROJEKTY:

SZACHY W DWÓJCE♟️

♟️ Projekt ma na celu zakup sprzętu szachowego oraz zorganizowania zajęć w ramach kółka szachowego.

♟️zestawów szachów (x5)
♟️zegarów szachowych (x5)

♟️SUMA: 2000zł

RADIOWĘZEŁ 2.0 🗣️

🗣️ Celem projektu jest zakup sprzętu audio, który uzupełni nagłośnienie na terenie szkoły.

Przewidujemy zakup:
🗣️6 głośników zewnętrznych
🗣️ przewodu głośnikowego
🗣️ przenośnego zestawu nagłośnieniowego

🗣️SUMA: 9800zł

SZKOLNE STROJE SPORTOWE 🏃‍♂️

🏃‍♂️ Celem projektu jest zakup nowych strojów sportowych dla dwóch drużyn Dwójki – damskiej oraz męskiej.

Projekt zakłada zakup:
🏃‍♀️Kompletu strojów sportowych damskich (x14)
🏃Kompletu strojów sportowych męskich (x14)

🏃‍♂️SUMA: 2800zł

BILARD W DWÓJCE 🎱

🎱 Projekt ma na celu zakup sprzętu bilardowego, który zużył się w poprzednim roku, a znacznie przyczynił się do integracji naszej szkolnej społeczności.

🎱 kijów do bilarda (x4)
🎱 zestawu naprawczego do kijów bilardowych
🎱 kredy bilardowej

🎱 SUMA: 1100zł