26 września będziemy obchodzić w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych, który jednocześnie oficjalnie zainauguruje październik Miesiącem Języków Obcych.

W tym dniu uczniowie klas pierwszych przebierają się w stroje/barwy wylosowanych krajów europejskich, na przerwach słuchamy piosenek w językach europejskich, a na długiej przerwie, jeśli będzie taka możliwość, Samorząd Szkolny zaprasza na dziedziniec szkoły do wspólnego tańca. W głównym holu na parterze będzie można obejrzeć gazetki przygotowane przez naszych Pierwszaków. Również w tym dniu na 5 lekcji w świetlicy 3-osobowe reprezentacje klas pierwszych wezmą udział w quizie językowo -kulturowym.

Pierwsze klasy walczą o Puchar Dyrektora PLO nr II – oceniane będą prezentowane na holu gazetki, przebranie klasy oraz wyniki ze zmagań w quizie.

Zachęcamy do wspólnej zabawy!