W ramach projektu RozeGRAj dobrą lekcję w naszej szkole odbył się Maraton gier.
maraton odbył się dzięki współpracy z zespołem Alegra Twórczy Rozwój, gdyż otrzymaliśmy od twórców genialne gry. Są to: Starożytna Świątynia , PrezentEr, Pożeracze czasu.
Uczniowie wybranych klas pierwszych i drugich mieli okazję spróbować grywalizacji na lekcjach doradztwa zawodowego.
Gry rozwijają kompetencje uczniów w zakresie zarządzania projektami, zarządzania sobą w czasie oraz wzmacniania postawy przedsiębiorczej. Ponadto służą lepszemu zrozumieniu mechanizmów komunikowania się w projekcie, wspólnego wypracowywania spójnej strategii działania oraz ewaluacji w zespole.
Zobacz relację na YouTube:

Gry są stworzone przez zespół @AleGRA Twórczy Rozwój www.alegra.pl w ramach projektu RozeGRAj dobrą lekcje finansowanego z grantu POPOJUTRZE 2.0.
#popojutrze2_0 i #MFiPR #aleGRA #TwórczyRozwój #RozeGRAjdobrąLEKCJĘ.