Zapraszamy do udziału w DRUGIM OPOLSKIM BIEGU MATEMATYCZNYM im. Jerzego Nowika dla uczniów kl. VII-VIII szkół podstawowych m. Opola w roku szkolnym 2021/2022

organizowanym przez Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II  w Opolu oraz Opolski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

Konkurs organizowany będzie w trzech etapach.

• I ETAP – uczniowie indywidualnie rozwiązują zadania w szkole macierzystej, zdobywając punkty dla drużyny. Etap odbędzie się 25 stycznia 2022r. o godz.8.00 na platformie matematycznej.
  • II i III ETAP Konkursu odbędzie się 28 stycznia 2022r. na terenie Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Pułaskiego 3 w Opolu. Rozpoczęcie Konkursu o godzinie 10.30. Zakończenie około godziny 14.00.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE <<KLIK>>

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19 stycznia 2022 r. na adres: sekretariat@lo2.opole.pl, na który należy przesłać skan wypełnionego formularza:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<KLIK>>

KARTY UCZESTNIKÓW <<KLIK>>