Miło nam poinformować, iż zostaliśmy zakwalifikowani do projektu „DRONE EXPERT – szkolenia specjalistyczne dla uczniów i studentów.”
Celem projektu jest nabycie przez uczestników kwalifikacji do wykonywania prac i badań z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych zarówno w polskiej, jaki i w czeskiej strefie powietrznej.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A, Republika Czeska – Polska.
Zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne prowadzone będą w naszej szkole i rozpoczną się już po nowym roku. Przewidujemy trzy dni szkolenia teoretycznego oraz trzy dni szkolenia praktycznego. Część zajęć prowadzanych będzie w soboty.

Prezentacja projektu

Informacja o projekcie

REKRUTACJA

Aby zostać pilotem dronów należy przygotować list motywacyjny, który podkreśli plan na wykorzystanie zdobytych przez siebie nowych kompetencji.
Kto może wziąć udział: projekt kierujemy do uczniów z klas 2 i 3-4letnich (ze względu na zaangażowanie także w następnym roku szkolnym)
Zgłaszający muszą mieć ukończone 16 lat
Do kiedy? list motywacyjny należy złożyć w wersji papierowej lub cyfrowej do doradcy zawodowego (gabinet 123, e-mail: aleksandra.krzak@lo2.opole.pl) do 23.12.2021 r. – PRZEDŁUŻAMY REKRUTACJĘ do 14.01.2022 lub do wyczerpania miejsc!
Po więcej szczegółów, program szkolenia, a także pomoc w napisaniu listu motywacyjnego zapraszam do kontaktu, Aleksandra Krzak, doradca zawodowy.