Witajcie w Dwójce!

Gratulujemy Wam wspaniałych wyników, które pozwoliły dostać się do naszego liceum!

Już dziś zapraszamy Was na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2021 r., jak zwykle zaczniemy Mszą Św. w Kościele Ojców Jezuitów o godz. 8:00, a następnie ok godz. 9:00 na dziedzińcu szkoły odbędzie się akademia inaugurująca nowy rok szkolny.

Wcześniej 31 sierpnia o godzinie 9:00 odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas. Pokażą Wam szkołę i opowiedzą szczegółowo o tym, co czeka Was w pierwszych dniach września, bo nie będą one tradycyjne.

Program „Nowe miejsce, nowi ludzie”. To trzy dni integracji, które pozwolą Wam poznać siebie nawzajem i szkołę:

• 2 i 3 września to czas różnych warsztatów. Spotkacie się nie tylko z nauczycielami, wychowawcami, pedagogiem, czy doradcą zawodowym, ale też weźmiecie udział w zajęciach z pierwszej pomocy i akrojogi;
  • 6 września odbędzie się Wasza pierwsza wycieczka klasowa, szczegóły wkrótce. Zobacz regulamin wycieczki.

Odpoczywajcie na wakacjach, ładujcie akumulatory, aby pełni energii i zapału rozpocząć nowy rok szkolny!

Do zobaczenie w Dwójce!