Miło nam poinformować, iż Kamil Stankiewicz kl.2 A i Wojciech Burda kl.2B3 wraz z zespołem Lehman brothers and sister awansowali do krajowego finału konkursu High School Business Challenge, który odbędzie się on-line w dniach 17-18 kwietnia. Uczniowie mają szansę na finał międzynarodowy! Gratulujemy i trzymamy kciuki!

O konkursie

High School Business Challenge jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej konkursem biznesowym skierowanym do uczniów szkół średnich. W czasie trwania konkursu każdy uczestnik może dodatkowo rozwinąć swoje umiejętności podczas dedykowanych warsztatów, przygotowanych we współpracy z czołowymi firmami z branż takich jak konsulting, bankowość, ubezpieczenia czy FMCG, a także przedstawicielami prężnie działających przedsiębiorstw rodzinnych.