Pandemiczna rzeczywistość wymaga kreatywności – tegoroczne Wagary w Dwójce będą miały charakter wirtualny.

Przygotowaliśmy dla Was bogaty program na platformie Microsoft Teams. Między 8.00 a 14.00 nasi nauczyciele zaprezentują Wam profile klas przez pryzmat nauczanych przedmiotów, a uczniowie opowiedzą o kołach zainteresowań aktywnie działających w czasie pandemii – pokazując, iż nauka w naszej szkole pozwala rozwijać się na różnych polach.

Zachęcamy do udziału całe klasy – we wszystkich wydarzeniach, ale też w czasie pojedynczych lekcji.

Aby uczniowie mogli zadawać pytania na czacie, być z nami live i rozwiać swoje wszelkie wątpliwości, należy wysłać do nas zgłoszenie – może to zrobić wychowawca, doradca zawodowy, pedagog lub nauczyciel przedmiotu.

W zgłoszeniu należy podać nazwę szkoły oraz klasę/liczbę uczniów, adres e-mail do koordynatora, a przede wszystkim nazwę spotkania, w którym chcecie wziąć udział. Każda zgłoszona grupa otrzyma link z zaproszeniem.

Wszystkie spotkania będą nagrywane, a następnie umieszczone na profilu na YouTube, Facebook’u i stronie internetowej Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II  w Opolu.