W dniu 9 lutego 2021 r. Pani Dyrektor Agnieszka Buganik Pszczyńksa gościła w naszej szkole Pana Radcę ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Warszawie – Pana Enrique Fraile Espías, który przyjechał wraz z pracownikami swojego Biura, Panią Magdaleną Claver Pater i Panem Antonio Navarro. W spotkaniu dotyczącym przyszłości sekcji hiszpańskiej uczestniczyły również Pani Dyrektor Monika Klyszcz, przewodnicząca zespołu iberystów – Pani Anna Szeląg i koordynatorka sekcji dwujęzycznej – Pani Katarzyna Zając.

Podczas spotkania rozmawiano o przyszłości klasy dwujęzycznej z językiem hiszpańskim, korzyściach dla uczniów uczęszczających do takiej klasy, maturze hiszpańskiej, którą po raz pierwszy w naszej szkole będą zdawać uczniowie klasy 3J oraz o możliwości utworzenia centrum egzaminacyjnego DELE w „Dwójce”. Od Pana Radcy Enrique Espías usłyszeliśmy wiele słów uznania za dotychczasową pracę oraz chęć dalszej współpracy i wsparcia ze strony Ambasady Hiszpanii w Polsce.

na zdjęciu: Pan Enrique Fraile Espías i Pani Agnieszka Buganik Pszczyńska

Skip to content