Gazeta ZSO nr II w Opolu

Numer 4/2017


IB Pro Publico Bono


W piątek 20. kwietnia uczniowie z klasy IB zamiast na lekcje poszli na cały dzień do wybranych przez siebie firm i instytucji na jednodniową praktykę.Wizyta w miejscu pracy odbyła się w ramach najlepszej Inicjatywy Obywatelskiej Pro Publico Bono w kategorii Inicjatywy Edukacyjne jakim jest ogólnopolski program Dzień przedsiębiorczości organizowany przez Młodzieżową Fundację Przedsiębiorczości.
Uczniowe uważają że poprzez udział w programie mieli możliwość zweryfikowania planów edukacyjnych i swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie. – Zdobyliśmy informacje o wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu – uważają. Dzień przedsiębiorczości to także okazja zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą. W piątek 20. kwietnia uczniowie z klasy IB zamiast na lekcje poszli na cały dzień do wybranych przez siebie firm i instytucji na jednodniową praktykę.Wizyta w miejscu pracy odbyła się w ramach najlepszej Inicjatywy Obywatelskiej Pro Publico Bono w kategorii Inicjatywy Edukacyjne jakim jest ogólnopolski program Dzień przedsiębiorczości organizowany przez Młodzieżową Fundację Przedsiębiorczości.
Uczniowe uważają że poprzez udział w programie mieli możliwość zweryfikowania planów edukacyjnych i swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie. – Zdobyliśmy informacje o wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu – uważają. Dzień przedsiębiorczości to także okazja zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.


adres: PLO nr II
ul. Pułaskiego 3
45-048 Opole
tel. 077 45 422 86
fax 077 02 18 87
e-mail:
bez.tytulu@o2.pl
DTP
Łukasz Podstawa, Jakub Kaziszyn, Bartosz Rosiak, Mateusz Hurnik
Opiekun
mgr Lucyna Rudnik
Zespół redakcyjny
Patrycja Węgrzynowska, Aleksandra Grodzicka, Joanna Langer, Karolina Kapula, Franek Posacki, Paweł Moroz, Kamil Niesłony, Olga Porczyńska, Jula Żak