Dzień Drzwi Otwartych

Dzień Otwartych Drzwi – Piątek, 5 kwietnia 2024r.  od godz. 9.00

Targi Edukacyjne – CWK, 21 marca 2024r.

Ze względu na zmianę terminu Targów Edukacyjnych wszystkie szkoły w Opolu zorganizują Dzień Otwartych Drzwi w swoich szkołach 5 kwietnia – pierwszy piątek miesiąca.

Jeśli ciągle zastanawiacie się, którą szkołę wybrać, jeśli chcecie poczuć klimat naszej szkoły, koniecznie odwiedźcie nas w Dniu Otwartych Drzwi!

Sprawdźcie zasłyszane opinie, zweryfikujcie mity i wyobrażenia! Przekonajcie się, kim są Dwójkowicze, jak uczymy, jak się bawimy, w jakich przestrzeniach przebywamy wiele godzin dziennie – zapraszamy 5 kwietnia 2024 r. Poczujcie atmosferę szkoły z klimatem.

W ten dzień szkoła tętni życiem dla Was! A najcenniejsze w całym programie tego dnia są spotkania z naszymi uczniami, którzy opowiedzą Wam, jak na co dzień uczy się w naszej szkole, odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.

Relację z Dnia Otwartego i inne filmiki o szkole można zobaczyć na naszym tik toku <TIK TOK>

Archiwalne filmy z Wirtualnego Tygodnia Otwartego znajdziecie tutaj:   <YOUTUBE>   <FACEBOOK>