Dzień Drzwi Otwartych

Dzień Otwartych Drzwi przeszedł do historii szkoły jako „Wagary w Dwójce”.

Zwykle tego dnia młodzież ma możliwość spotkania się ze starszymi koleżankami i kolegami z Dwójki. Uczniowie klas drugich prezentują wtedy profile klas poprzez eksperymenty naukowe, pokazy pracowni, konkursy czy rozprawę na sali sądowej. Dzielą się także swoimi pasjami,                    np. podczas koncertów – pokazując, iż nauka w naszej szkole pozwala rozwijać się na różnych polach.

W tym roku „Wagary w Dwójce” odbył się w nieco innej formie – online. Kandydaci mogli obejrzeć naszą szkołę, porozmawiać o jej specyfice oraz  poznać ją z perspektywy ucznia – spotkanie z samorządem uczniowskim.

Wirtualny Dzień Otwartych Drzwi odbył się 22.03.2021 r.

Nagrania z całego wydarzenia można obejrzeć na naszym kanale YouTube lub na profilu na Facebook’u: LO2 Opole

A oto krótka prezentacja naszego liceum przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Zobacz tutaj